کیت ریموت Unix Silex SUH4

کیت ریموت یونیکس سایلکس SUH4

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

امنیت یکی از مهم‌ترین نیازهای انسان می‌باشد که از گذشته تا به امروز با ما همراه بوده است. در دهه‌های اخیر شکل زندگی‌ها تغییر کرده است و استفاده از علم و تکنولوژی در قسمت‌های مختلف زندگی باعث راحت‌تر شدن زندگی برای انسان شده است. در این بین استفاده از تکنولوژی برای ایجاد امنیت باعث تحول در سیستم‌های امنیتی و حفاظتی شده است. شما امروزه به راحتی می‌توانید با استفاده از این سیستم‌های محافظتی از اموال، املاک و … خودتان محافظت کنید. یکی از مهم‌ترین اجزای سیستم‌های حفاظتی کیت ریموت‌ها هستند. در ادامه به بررسی کیت ریموت یونیکس سایلکس SUH4 می‌پردازیم.

بررسی مشخصات ظاهری

یکی از مسائلی که متخصصان علم مارکتینگ تمرکز زیادی روی آن دارند، تاثیر زیبایی ظاهری بر رفتار مشتری است. این متخصصان با بررسی رفتار مشتری‌ها به این نتیجه رسیدند که محصولاتی که ظاهری زیبا و استاندارد دارند طرفداران بیشتری دارند. به همین دلیل است که مهندسان گروه صنعتی سایلکس تلاش دارند تا ظاهری استاندارد و جذاب برای محصولات این کمپانی طراحی کنند. کیت ریموت یونیکس سایلکس SUH4 هم طبق استانداردهای جهانی و با ظاهری بسیار زیبا تولید و روانه‌ی بازار شده است.

خصوصیات فنی و امکانات

در کنار زیبایی ظاهری مشخصات و ویژگی‌های فنی هم بسیار مهم است. اگر یک محصول مخصوصا محصول الکترونیکی طراحی زیبایی داشته باشد ولی کیفیت فنی نداشته باشد، مورد استقبال خریداران قرار نمی‌گیرد. به همین دلیل است که کمپانی سایلکس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا در کنار زیبایی ظاهری کیفیت فنی محصولات خود را افزایش دهد. در ادامه مشخصات و امکانات فنی کیت ریموت یونیکس سایلکس SUH4 را بررسی می‌کنیم.

 

کیت ریموت سایلکس مدل یونیکس SUH4

دارای ریموت Hopping Code 433.92 MHz
دارای سه رله NC, NO
امکان کار با جریان برق 24V ac/Dc12
دارای کلید تنظیمات حالت عملکرد رله ها (فشاری – لحظه‌ای Flip Flop)
دارای کلید روشن و خاموش
داراری ترمینال ورودی و خروجی آنتن

گارانتی

گروه صنعتی سایلکس برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود ضمانت نامه 1 ساله‌ی سایلکس را روی این کیت ریموت‌ها ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button