تعمیر آیفون تصویری تکنما در کرج

نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری تک نما در کرج

مجموعه آسان 123 به عنوان نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری تکنما در کرج و استان البرز خدمات خود را ارائه می دهد. از آنجا که تعمیر آیفون تصویری تکنما نیازمند تخصص بالا می باشد و هر کسی در این خصوص مهارت و تخصص ندارد، در مجموعه ما تکنسین های آموزش دیده،

و با تجربه مشغول به کار هستند و با تخصص بالایی که در تعمیر آیفون تصویری تکنما دارند، توانسته اند که بهترین خدمات را برای تعمیر آیفون تصویری در کرج به مشتریان خود ارائه دهند.

 تکنسین های ما به دلیل تجربه و آموزشی که داشته اند می توانند به راحتی آیفون های تصویری تکنما را تعمیر کنند. همچنین قطعات یدکی و فابریک کارخانه آیفون های تکنما نیز در مجموعه ما موجود می باشد.

 آدرس: کرج بلوارعلامه جعفری (دولت آباد) خیابان هاتف نبش هاتف 1 نمایندگی ایفون تصویری در کرج

تعمیرکار متخصص

قطعات اصل و فابریکی

اعزام سریع تعمیرکار

تعمیر آیفون تصویری تکنما در کرج

عیب یابی دقیق و تخصصی

گارانتی تعمیرات تکنما

خدمات ما در نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری تک نما در کرج

برای تعمیرات آیفون تصویری تکنما در کرج، مجموعه آسان 123 به عنوان نمایندگی رسمی فروش آیفون تکنما در کرج در خدمت شماست. می توانید از خدمات تعمیر در محل مجموعه بهره مند شوید و کار عیب یابی تخصصی و تعمیرات آیفون تصویری ساختمان خود را به تکنسین های مجرب و ماهر این مجموعه بسپارید.
خدماتی که ما ارائه می دهیم شامل:

  • نصب و راه اندازی آیفون تصویری تک نما
  • کلیه خدمات عیب یابی و تعمیرات آیفون تک نما
  • استفاده از قطعات اورجینال و اصل
  • دارای نیروی ماهر و آموزش دید
  • ارتباط مستقیم با کارخانه تکنما

برای ارتباط با تعمیرکاران تکنما در کرج، لطفا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل بفرمایید. تعمیرکاران حاضر در نمایندگی آیفون تصویری تکنما، از تخصص و تجربه بالایی برخوردار می باشند در سریع ترین زمان به محل شما اعزام می شوند. همچنین برای تعمیرات آیفون تصویری تکنما در ساختمان شما، تمام لوازم تعمیرات را همراه دارند تا نگرانی از بابت تعمیر نشدن آیفون ساختمان نداشته باشید.

هزینه تعمیر آیفون تصویری تکنما

هزینه تعمیر آیفون تصویری تکنما به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله آنکه :

تعداد واحدها

اولین عامل موثر بر هزینه تعمیر آیفون تصویری تکنما، تعداد واحدها می باشد زیرا به ازای افزایش تعداد طبقات ساختمان، نیاز به سیم کشی های بیشتر است و هزینه نصب مانیتور و نصب پنل خارجی هم بیشتر خواهد بود.

تعداد پنل خارجی آیفون 

اگر ساختمان شما دارای دو درب ورودی است و برای هر درب یک پنل خارجی در نظر گرفته اید، با افزایش تعداد پنل ها، هزینه نهایی تعمیرات آیفون تصویری بیشتر خواهد بود.

تجهیزات و قطعات مورد نیاز برای تعمیر

نوع قطعاتی که در آیفون تصویری تکنما آسیب دیده اند بر هزینه تعمیرات موثر است. قطعات مهم تر آیفون از قیمت بیشتری برخوردار هستند و اگر آسیب ببینند و نیاز به تعویض داشته باشند، هزینه تعمیرات آیفون تصویری افزایش خواهد داشت.

شمالی یا جنوبی بودن ساختمان 

عامل موثر دیگر بر هزینه تعمیرات آیفون تصویری تکنما، شمالی یا جنوبی بودن ساختمان است زیرا جهت ساختمان باعث تغییر در متراژ سیم کشی مورد نیاز می شود. در یک ساختمان جنوبی، فاصله میان پنل خارجی تا مانیتور داخل واحد، بسیار کمتر از یک ساختمان شمالی است و به همین دلیل نصب و تعمیر آیفون در یک ساختمان شمالی، هزینه بیشتری به نسبت ساختمان جنوبی دارد.

عیب یابی آیفون تصویری تکنما و مشکلات رایج

آیفون تصویری تکنما در صورت سرویس به موقع، نیازی به تعمیرات گسترده نخواهد داشت از این رو باید در صورت مشاهده هرگونه علائم مشکوک از آیفون، نسبت به عیب یابی آن اقدام کنید.

 از ایرادات شایع آیفون های تصویری تکنما می توان به سوختن ال سی دی، سوختن مدار تغذیه مانیتور ها، سوختن دوربین پنل و خرابی پنل کیپد اشاره کرد. همچنین سیستم های آیفون های تکنما با سیستم های دیگر قابل جایگزینی نیستند و فقط با سیستم های برند تکنما قابل جایگزینی هستند.

برخی از مشکلات رایج آیفون تصویری تکنما عبارتند از :

تعمیر آیفون تصویری تکنما

 

خاموش شدن و سوختن آیفون

اگر آیفون تصویری تکنما شما خاموش شده است، احتمال دارد که در برق رسانی به آیفون مشکل وجود داشته باشد. برای رفع این مشکل توصیه می شود ابتدا سلامت کامل خط تغذیه آیفون را بررسی نمایید.

باز نشدن درب توسط آیفون

یکی از مشکلات رایج آیفون تصویری تکنما، باز نکردن درب یک یا چند واحد است. این مشکل می تواند به دلیل خرابی برد تغذیه آیفون باشد یا اینکه با استفاده از کابل آیفون بی کیفیت، احتمال باز نشدن درب توسط آیفون وجود دارد. سوختن ترانس درب باز کن، قطعی سیم درب باز کن، خرابی رله درب باز کن یا خراب شدن خود درب باز کن از دیگر دلایل باز نشدن درب توسط آیفون می باشند.

مشکل صدا در آیفون تصویری

اگر آیفون تصویری تکنما صدا ندارد، احتمالا در گوشی یا اتصالات آیفون مشکل وجود دارد. ایجاد مشکل در میکروفون یا یونیت صوت پنل نیز می تواند باعث مشکل صدا در آیفون تصویری تکنما شود.

مشکل زنگ نخوردن آیفون تصویری تکنما

اگر آیفون تصویری تکنما زنگ نمی خورد، باید اتصالات سیمی بررسی شود و معمولا وجود مشکل در سیم D، باعث این ایراد در آیفون تصویری می شود.

مشکل تصویر آیفون تصویری تکنما

مشکل رایج دیگر آیفون تصویری تکنما، عدم نمایش تصویر است. دلیل عدم نمایش تصویر توسط آیفون این است که یک جریان قوی برق بر سیستم انتقال تصویر نویز ایجاد می کند و برای رفع این ایراد باید سیم ها را از محل عبور کابل های برق انتقال داد. همچنین کیفیت پایین تصویر آیفون تصویری عمدتا به دلیل سیم کشی قدیمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button