تعمیر آیفون تصویری سیماران در کرج

نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری سیماران در کرج

مجموعه آسان 123 نمایندگی تعمیر آیفون تصویری کرج، دارای کادر متخصص و انحصاری برای تعمیر آیفون تصویری سیماران می باشد.
پرسنل های ما تجربه چندین ساله در نصب و تعمیر آیفون تصویری سیماران و شناخت کامل به محصولات دارند و می توانند به راحتی ایرادها را پیدا می کنند.

مجموعه ما به عنوان نمایندگی سیماران در کرج ، ارتباط مستقیمی با کارخانه دارد و تمام قطعات مورد نیاز را به صورت اصل و اورجینال در تعمیر آیفون تصویری سیماران به کار میبرد و این یک مزیت بسیار بالا نسبت به بقیه تعمیرکاران و رقبا می باشد.

 متخصصین ما در نمایندگی آیفون تصویری سیماران در کرج صفر تا صد فرآیند تعمیر را برعهده گرفته و از رضایتمندی مشتریان خود لذت می برد.

 شما می توانید با ما تماس بگیرید و در هر کجای کرج که هستید، می‌توانید از خدمات ما برای تعمیر آیفون تصویری سیماران در کرج، بهره‌مند شوید.

 

 آدرس: کرج بلوارعلامه جعفری (دولت آباد) خیابان هاتف نبش هاتف 1 نمایندگی ایفون تصویری در کرج

تعمیرکار ماهر و متخصص

قطعات اصل و فابریکی

اعزام سریع تعمیرکار

تعمیر آیفون تصویری سیماران در کرج

عیب یابی دقیق و تخصصی

گارانتی تعمیرات سیماران

خدمات ما در نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری سیماران در کرج

ما در شهر کرج، خدمات تعمیر آیفون تصویری را ارائه می‌دهیم. در صورتی که به دنبال یک مرکز تخصصی برای تعمیر آیفون تصویری سیماران در کرج در طی مدت زمان کوتاهی هستید، می‌توانید تعمیر آیفون خود را به ما بسپارید. از مزیت‌های دریافت خدمات از نمایندگی تعمیرات سیماران در کرج موارد زیر هستند:

 • تعمیر در سریع‌ترین زمان ممکن
 •  دریافت هزینه بر اساس نرخ اتحادیه
 • دارای نیروی متخصص و باتجربه
 • ارائه خدمات همراه با ضمانت نامه
 • ارتباط  مستقیم با کارخانه سیماران
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصل
 • عیب یابی دقیق و تعمیرات تخصصی
 • تعمیر  انواع ارور ها و مشکلات آیفون تصویری سیماران 
 •  تعمیر پنل آیفون تصویری سیماران 
 • تعمیر برد تغذیه آیفون تصویری سیماران به صورت تخصصی
 • و…..

مجموعه آسان 123 مزیتی که نسبت به دیگر نمایندگی های آیفون تصویری دارد این است که به دلیل ارتباط مستقیمی که با کارخانه دارد، حتی اگر نتوانند آیفونی را تعمیر کنند با ارسال آن به کارخانه در عرض چند روز تعمیر شده و به مشتری تحویل داده خواهد شد.

هزینه تعمیر آیفون تصویری سیماران در کرج چقدر است؟

ما در نمایندگی تعمیرات آیفون تصویری سیماران در کرج هزینه های که برای تعمیر آیفون تصویری در نظر میگیریم به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

یکی از سوالات رایج در مورد تعمیر آیفون تصویری، سوال در مورد هزینه تعمیر این دسته از آیفون‌ها است. به طوری که اغلب مشتریان مایل هستند پیش از اینکه آیفون تصویری خود را تعمیر کنند، از هزینه آن مطلع گردند.

در تعیین هزینه تعمیر آیفون تصویری سیماران، فاکتورهای متعددی تاثیرگذار می‌باشند که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

• اولین موضوع در تعیین هزینه تعمیر آیفون تصویری سیماران در کرج، نوع قطعه معیوب است. ابتدا باید آیفون سیماران توسط تعمیرکاران مجموعه ما مورد بررسی قرار بگیرد و قطعه معیوب شناسایی گردد. سپس هزینه تعمیر آیفون تصویری سیماران، بر اساس نوع قطعه معیوب اعلام می‌شود.

• در برخی موارد، مشکل آیفون تصویری با تعمیر قطعه معیوب رفع می‌شود اما در برخی موارد نیاز است قطعه معیوب به طور کامل تعویض شود. تعویض قطعه معیوب نسبت به تعمیر قطعه معیوب، دارای هزینه بیشتری است.

• تعداد واحدهایی از ساختمان که در آن‌ها، آیفون تصویری دچار مشکل شده است نیز در تعیین هزینه نهایی تعمیر آیفون تصویری مهم است. هر چه واحدهای بیشتری نیاز به تعمیر داشته باشند، قطعا هزینه تعمیرات نیز به همان اندازه بیشتر خواهد بود.

• اجرت باز و نصب کردن و تعویض قطعات نیز در هزینه نهایی محاسبه می‌شود.

عیب‌یابی آیفون تصویری سیماران و مشکلات رایج

مشتریان عزیز و به خصوص ساکنین عزیز شهر کرج، هنگامی که به ما مراجعه می کنند و یا تماس می گیرند برای تعمیر آیفون تصویری با برند سیماران، عموما یکسری مشکلات رایج دارند که ما در ادامه به آن می پردازیم.

جهت تعمیرات آیفون تصویری سیماران در کرج با شماره های زیر می توانید با متخصصان و کارشناسان ما در بخش تعمیرات سیماران در ارتباط باشید.

تعمیرات ایفون تصویری سیماران کرج و نمایندگی ایفون تصویری

تعمیر برد تغذیه آیفون تصویری سیماران

اولین مورد تعمیراتی که در آیفون تصویری سیماران دیده می شود سوختن برد تغذیه می باشد. به صورتی که بعد از 4 الی 5 سال و یا به دلیل شوک برقی برد تغذیه داخل واحد میسوزد. مجموعه آسان 123 تعمیرات برد تغذیه آیفون تصویری سیماران را به صورت تخصصی با کادر آموزش دیده و متخصص برای ساکنین کرج و استان البرز انجام می دهد.

تعمیر پنل آیفون تصویری سیماران

پنل های آیفون تصویری نیز به دلیل نصب غلط و ورود آب به داخل پنل برد مانیتور و یا صوت می سوزد. مشکلات شایع آیفون های کدینگ سیماران به هم ریختن کدها و نیاز داشتن به کد دهی دوباره می باشد.

در مورد آیفون های حافظه دار که فیلم می گیرند نیز ممکن است مشکلاتی در حافظه رخ بدهد و صفحه سفید شود و بالا نیاید. از دیگر مشکلات شایع در آیفون های تصویری سیمارن خرابی برد صوت داخل واحد است. به صورتی که صدا رفت و برگشت پیدا نمی کند.

عیب یابی صحیح آیفون تصویری سیماران، از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه به برخی مشکلات رایج در آیفون تصویری سیماران و علت بروز آن اشاره کرده‌ایم.

تصویر آیفون موقع زنگ خوردن روشن نمی‌شود.

در صورتی که آیفون زنگ می‌خورد اما مانیتور روشن نمی‌شود، احتمالا مانیتور سوخته است. در برخی موارد دلیل بروز این مشکل، سیم‌کشی اشتباه و یا خراب شدن سیستم دوربین پنل جلوی درب نیز می‌باشد.

صدای زنگ عمل نمی‌کند.

این مشکل دارای دلایل متعددی از جمله قطعی در سیم کشی، سوختن بلندگو، خراب شدن بخشی از برد صدا و … است.

تصویر آیفون دائما روشن می‌ماند.

اگر تصویر بر روی مانیتور آیفون تصویری، بیش از 60 الی 90 ثانیه روشن می‌ماند، باید از خدمات تعمیر آیفون تصویری سیماران در کرج بهره‌مند شوید.

تمام واحدها همزمان با هم زنگ می‌خورند.

علت بروز این مشکل، بروز خرابی در بخشی در پنل جلویی درب آپارتمان می‌باشد.
تصویر برفکی است.

یکی از علت‌های برفکی شدن تصویر، عدم دقت در سیم کشی در زمان نصب است. گاهی نیز مشکل به دلیل خرابی در برد دوربین و یا خود دوربین پنل ایجاد می‌شود.

درب با دکمه آیفون باز نمی‌شود

اگر درب با دکمه آیفون باز نمی‌شود، احتمالا یکی از مشکلات خراب شدن قفل درب و یا ایراد پیدا کردن ترانس ایجاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button