تعمیر آیفون تصویری در کرج

مرکز تخصصی تعمیرات ایفون تصویری کرج

مجموعه ایمن ساز الکترونیک نمایندگی تعمیر آیفون تصویری کرج، دارای کادر متخصص در تعمیرات انواع آیفون تصویری در برند های مختلف با علم و تخصص بالا خدمات خود را به ساکنین کرج و استان البرز ارائه می دهد. متخصصین ما در نمایندگی آیفون تصویری در کرج صفر تا صد فرآیند تعمیر را برعهده گرفته و از رضایتمندی مشتریان خود لذت می برد.

ایمن ساز الکترونیک نمایندگی رسمی برندهای آیفون تصویری موجود در این مجموعه می باشد و قطعات یدکی فابریک تمامی برندهای موجود را دارد.

شما می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید تا کارشناسان و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و به مشکل شما رسیدگی کنند.

 آدرس: کرج بلوارعلامه جعفری (دولت آباد) خیابان هاتف نبش هاتف 1 نمایندگی ایفون تصویری در کرج

تعمیرکار ماهر و متخصص

قطعات اصل و فابریکی

اعزام سریع تعمیرکار

هزینه تعمیر آیفون تصویری

هزینه تعمیر آیفون تصویری با توجه به اختلال ایجاد شده در سیستم و شرایط ممکن است متفاوت باشد. عوامل مختلفی مثل رعایت نکردن موارد ایمنی نصب آیفون تصویری می تواند باعث خراب شدن و اختلال در کار آن شود.
آیفون های تصویری از لحاظ برندها، مدل ها و آپشن های موجود از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند که این امر می تواند در هزینه تعمیر و نگهداری آنها بسیار موثر باشد.
بنابراین هرچه آیفون تصویری پیشرفته تر باشد و آپشن های بیشتری در آن لحاظ شده باشد علاوه بر آنکه باعث راحتی کار فرد استفاده کننده می شود می تواند هزینه های بیشتری برای تعمیر و نگهداری به دنبال داشته باشد.

اگر شما ساکن شهر کرج و استان البرز هستید، و همچنین بسته به اینکه خرابی آیفون تصویری شما چه علتی داشته باشد،  می توانید برای عیب یابی و تعمیر آیفون تصویری خود با نمایندگی کرج تماس گرفته و در خصوص هزینه و قیمت تعمیر آن و همچنین مشاوره تخصصی با مرکز تعمیر آیفون تصویری در کرج تماس بگیرید. متخصصان ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی می کنند.

خدمات ما در نمایندگی تعمیر آیفون تصوری کرج

مجموعه ایمن سازان الکترونیک به عنوان نمایندگی تعمیر آیفون تصویری کرج با دارا بودن تعمیرکاران متخصص و ماهر در زمینه تعمیر انواع آیفون تصویری، بهترین مرکز تعمیر آیفون تصویری در کرج شناخته شده است. تکنسین های ما در تعمیر انواع برندهای درباز کن های تصویری بسیار با تجربه هستند.

  • استفاده از قطعات یدکی اصل و فابریکی
  • مشاوره رایگان  در خصوص نوع خرابی
  • هزینه و قیمت مناسب
  • ارائه خدمات فوری

برندهای قابل تعمیر 

ما در مرکز تعمیرات آیفون تصویری در کرج برند ها متفاوتی را تعمیر می کنیم. تعمیرکاران و متخصصان ما در نمایندگی با دارا بودن تجربه بالا در تعمیر انواع آیفون تصویری توانسته اند در کرج و استان البرز خوب بدرخشند.

 برند های که ما در مجموعه خود تعمیر می کنیم شامل تمامی برند های آیفون تصویری موجود در ایران بوده و تکنسین های ما به صورت مجزا برای انواع برند های ایفون تصویری آموزش های لازم را دیده اند و چندین سال در این زمینه تخصص دارند. تعمیر آیفون تصویری سیماران، تکنما، کوماکس، تابا، کالیوز، پاناسونیک، سوزوکی، آلدو و…. از جمله برندهای می باشد که در نمایندگی کرج تعمیر می شوند.

 مشکلات رایج و عیب یابی آیفون تصویری و چگونگی برطرف کردن آن

عیب یابی آیفون تصویری و چگونگی برطرف کردن آن یکی از نکات مهم و کلیدی در تعمیر آیفون تصویری و کاهش هزینه های آن است. امروزه با گسترش استفاده از آیفون تصویری دانستن عیب این نوع در باز کن و برطرف کردن آن می تواند برای افراد شاغل در بخش برق ساختمان یا افرادی که از این نوع آیفون استفاده می کنند مفید باشد.

از نکات مهم عیب یابی و رفع آن در سیستم آیفون تصویری آشنای با رنگ سیم ها در آیفون های مختلف و عملکرد شان است که این امر می تواند تاثیر غیر قابل انکاری در عیب یابی آیفون تصویری و برطرف کردن آن داشته باشد.

برای آشنایی با عملکرد سیم های موجود در اتصالات هر نوع آیفون تصویری می توان به سایت های معتبر برای هر برند آیفون تصویری یا دفترچه راهنمای نصب آن مراجعه نمود. در ادامه به برخی از عیب های متداول آیفون های تصویری و راه های برطرف کردن آن پرداخته می شود.

 خاموش و از مدار خارج شدن ناخودآگاه آیفون تصویری

خاموش و از مدار خارج شدن ناخودآگاه آیفون تصویری یکی از عیوب و مشکلات انواع آیفون تصویری است که دلیل آن سوختن یا معیوب بودن قطعات مختلف آیفون تصویری نیست بلکه دلیل آن می تواند نرسیدن ولتاژ مناسب برق به مدار باشد که برای برطرف شدن مشکل قبل از هر اقدامی باید از سلامت کامل خط تغذیه و اتصالات اطمینان حاصل شود چون رسیدن ولتاژ عاری از عیب به پنل یا گوشی از نکات مهم در این پرسه است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 عمل نکردن درب باز کن

عمل نکردن درب باز کن یکی دیگر از ایرادات رایج در آیفون تصویری است به این معنا که درب باز کن ساختمان از طریق پنل گوشی عمل نکرده و درب باز نمی شود.
در این شرایط نوع برند در باز کن تغییری در شرایط کار ایجاد نمیکند به این معنا که عیب یابی آیفون تصویری باید از قفل در آغاز شود و اگر مشکل عمومی باشد یعنی همه واحد های موجود در شبکه دچار آن شده باشند احتمالا ایراد از تامین برق یا خود قفل درب است که باید نسبت به برطرف کردن مشکل اقدام شود لازم به ذکر است که اگر مشکل مربوط به تامین برق نباشد باید از سلامت اتصال سیم F و E اطمینان حاصل شود.

منتقل نشدن صدا از جانب پنل

یکی دیگر از مشکلات و عیب های آیفون تصویری منتقل نشدن صدا از پنل است به عبارت دیگر وقتی صدای از پنل به گوشی داخل واحد نمی رسد باید برای برطرف شدن مشکل خود پنل مورد بررسی قرار گیرد.

به عبارت کلی عیب یابی به این روش یک نگرش کلی در تعمیرات و عیب یابی آیفون تصویری است اما در موارد عادی برای بررسی مشکل باید اتصالات داخلی مثل شرایط سیم A مورد بررسی قرار گیرد چون قطع این سیم می تواند باعث اختلال در کار شود.
همچنین بروز مشکل در میکروفون یا یونیت صوت پنل هم می تواند دلیل این امر باشد که باید مورد بررسی قرار گیرد.

 منتقل نشدن صدا از گوشی داخل واحد به پنل خارجی

یکی دیگر از مشکلات و ایراداتی که برای انواع آیفون تصویری ایجاد می شود عدم انتقال صدا از گوشی داخلی به پنل بیرونی است که دلیل آن در برند های مختلف می تواند عدم اتصال سیم B باشد. چون سیم مذکور وظیفه برگشت صدا را از گوشی داخل واحد به پنل خارجی دارد.

به زبان ساده اگر این مشکل برای یک واحد خاص ایجاد شده باشد باید اتصال سیم B بررسی شود اما اگر برای تمام واحد های متصل ایجاد شده باشد ممکن است خرابی در بلندگو یا یونیت صوت باشد که باید برای برطرف کردن مشکل مورد بررسی قرار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button