کیت ریموت Silex مدل SLL 3

کیت ریموت Silex مدل SLL 3

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

با تغییر شکل زندگی در ده‌های اخیر و استفاده از تکنولوژی در زندگی انسان بسیاری از کارها آسان‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود. در این بین انسان‌ها احساس نیاز بیشتری به سیستم‌های امنیتی و حفاظتی برای حفظ اموال خود پیدا کرده‌اند. این دو عامل باعث به وجود آمدن سیستم‌های حفاظتی امنیتی سریع و بیشتر حساس شد. یکی از مهم‌ترین تغییراتی به وجود آمده در سال‌های اخیر جایگزین شدن کرکره‌های برقی با کرکره‌های دستی قدیمی بوده است‌. افراد برای راحتی بیشتر، زحمت کمتر و بالا بردن ضریب امنیتی محل کار و محل زندگی خودشان از این کرکه‌های برقی کمک می‌گیرند. این کرکره‌ها با فشردن یک دکمه بر روی ریموت‌کنترل به سادگی و با سرعت باز یا بسته ‌می‌شود و در وقت و انرژی شما صرفه جویی می‌شود. از کرکره‌های برقی به خاطر جنس مقاوم تیغه‌ها و امکاناتی مثل کنترل از راه دور و … برای محافظت از مکان‌هایی مانند فروشگاه‌ها، بانک‌ها، مراکز خرید، پارکینگ‌ها و … استفاده می‌شود.

بررسی مشخصات ظاهری

از آن‌جایی که امروزه شکل و ظاهر محصولات تاثیر زیادی بر رفتار مشتری‌ها می‌گذارند، در کنار مشخصات فنی باید به شکل ظاهری محصولات نیز توجه شود. مهندسان گروه صنعتی سایلکس با دانستن این اصل مهم برای کیت ریموت‌های سایلکس مدل SLL3 ظاهری استاندارد با ابعاد۱۲۰x۸۰x۴۰ سانتی‌متر طراحی کرده‌اند. جنس رویه‌ی این ریموت بسیار مقاوم و ضد آب می‌باشد. کیت ریموت‌ها یکی از مهم‌ترین اجزای کرکره‌های برقی می‌باشند که دستورات شما را از ریموت‌ گرفته و به موتور کرکره انتقال می‌دهند. در ادامه به بررسی فنی کیت ریموت مدل SLL3 کمپانی سایلکس می‌پردازیم.

 

مشخصات فنی و امکانات کیت ریموت سایلکس مدل SLL 3

همان طور که می‌دانید کرکره‌های برقی برای این که بتوانند به ریموت وصل شوند نیاز به کیت ریموت دارند. زمانی که شما دکه‌های روی ریموت کنترل را فشار می‌دهد دستور شما برای کیت ریموت ارسال شده و کیت ریموت به موتور فرمان می‌دهد تا دستور شما را اجرا کند. به همین دلیل است که مشخصات فنی و امکانات کیت ریموت‌ها بسیار اهمیت دارند. در ادامه به بررسی مشخصات فنی و امکانات کیت ریموت سایلکس مدل SLL 3 می‌پردازیم.

 

کیت ریموت silex مدل SLL3

دارای ریموت (learning – fixed code) Prime 315
مجهز به 3 رله (NO و NC)
قابلیت کار با برق 12 to 24v AC/DC
دارای کلید تنظیمات برای تنظیم حالت‌های عملکرد رله‌ها (فشاری، لحظه‌ای، ON/OFF و Flip Flop)
دارای ترمینال ورودی آنتن (External Antenna)
قابلیت ذخیره کردن 120 تا 300 ریموت کنترل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button