آرام بند درب مدل RD705 گلدن گیت

آرام بند درب مدل RD705 گلدن گیت

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

آرام بند درب مدل RD705 گلدن گیت که با عنوان نمره 5 هم شناخته می شود نوعی آرام بند درب است که دارای کارکرد هیدرولیکی بوده یعنی با فشار هوا یا مایعات برای آرام بسته شدن درب فعال می شود.

این نوع آرام بند عملکرد دو زمانه دارد یعنی برای بسته شدن درب، جک آرام بند در دو نقطه متفاوت ایست و توقف داشته، سپس بسته می شود. قدرت حداکثری آرام بند نمره 5 گلدن گیت برای درب های تا وزن حداکثر 120 کیلوگرم طراحی شده‌ است که با توجه به لنگه درهای تولید شده در ایران رقمی مناسب و معقول محسوب می شود.

آرام بند گلدن گیت یکی از آرام بندها جدید با تنوع زیاد در مدل های مختلف است که به تازگی وارد بازار شده است و به دلیل ساختار مناسب می تواند برای نصب بر روی درهای اتوماتیک مناسب می باشد.

این برند در دو مدل نمره 4 و 5 طراحی و عرضه شده است که از نظر کارایی برای نصب بر روی درب های سنگین و نیمه سنگین مناسب می باشد.

ساختار و کیفیت آرام بند RD705 گلدن گیت به شکلی طراحی شده است که برای کارکرد بالا و طولانی مناسب هستند و به سرعت دچار نقص و از کار افتادگی نمی شوند. همانطور که گفته شد آرام بندهای نمره 5  این برند برای درب های سنگین با وزن بین 80 تا 120 کیلوگرم مناسب هستند.

کارکرد آرام بند درب مدل RD705 گلدن گیت به شکلی که در هنگام بسته شدن دارای دو مکث یا ترمز نرم جهت بسته شدن نرم و آرام درب در مسیر حرکت است.

از ویژگی های آرام بند درب مدل RD705 گلدن گیت بی صدا بودن حرکت و نرم و آرام بسته شدن آن است به شکلی که صدای بسته شدن درب مجهز به جک آرام بند به سختی شنیده می شود.

از دیگر قابلیتهای آرام بند درب مدل RD705 گلدن گیت وجود دو عدد پیچ تعبیه شده بر روی سیستم این نوع جک است که کاربر می تواند با توجه به شرایط درب سرعت بسته شدن آن را در دو ترمز و مکث متناوب و پشت سر هم تنظیم کند به شکلی که درب متناسب با شرایط محل نصب بسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button