فتوسل فالشردار دربازکن های برقی /SFT30 فراز (24v)

فتوسل فلاشردار دربازکن های برقی /SFT30 فراز (24v)

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

مشخصات

  • جریان برق مورد نیاز 24 ولت
  • دارای رله NO /NC
  • قابلیت ست شدن با تمامی مراکز فرمان جک پارکینگی
  • میزان برد دستگاه : 12 متر
  • دارای برنامه ریزی حساسیت
  • مقاومت بالا در برابر باران و نور آفتاب
  • دارای 2 ساله سیماران

فتوسل فلاشردار دربازکن های برقی ۲۴ ولت 30/SFT فراز

فتوسل فلاشر دار سیماران SFT-30 مدل فراز یک از لوازم امنیتی محسوب میشود که یکی از ویژگی های قابل توجه این محصول توانایی شناسایی یک فرد، ماشین به طور کلی یک جسم است.

فتوسل‌ها به صورت جفتی می‌باشند که در میان درب‌ها و روی چهار چوب در نصب می‌شوند. یکی از فتوسل‌ها به عنوان ارسال کننده پرتو و دیگری به عنوان دریافت کننده عمل می‌کنند. 

قطع شدن پرتوی ارسالی نشان دهنده وجود یک مانع در محیط میانی درب است. فتوسل فلاشر دار درب بازکن‌های برقی سیماران به صورت چراغی می‌باشند.

 این ابزار امنیتی جهت ارتباط گرفتن و جلب توجه تعبیه می شوند و در صورتی که احساس کنند مانعی وجود دارد، از کارکرد درب جلوگیری می‌نمایند. 

فتوسل فلاشر دار در بازکن‌های برقی سیماران مدل فراز به طوری ساخته شده‌اند که در برابر آب و گرد و خاک و… بسیار مقاوم هستند. 

فتوسل‌ها یکی از متعلقات جک درب پارکینگ می باشند که باید در هنگام نصب درب این ابزار‌کاربردی هم نصب شود. با این که فتوسل در برابر آب مقاومت دارد اما نباید در زمان شستشوی درب، آب را به طور مستقیم به طرف فتوسل بگیرید. 

زیرا ممکن است آب از قسمت پایین و از مسیر سیم ها وارد آن شود.


قیمت فتوسل فلاشردار دربازکن‌های برقی 30/SFT فراز

گروه صنعتی سیماران یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های فعال زمینه تولید و فروش محصولات الکترونیکی می‌باشد.

 این شرکت از سال 1350 به عنوان یک شرکت بازرگانی فعالیت خود را در رشته صنایع الکترونیکی آغاز کرده است. امروزه برند سیماران در اکثر نقاط کشور نمایندگی فعال دارد که همیشه آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان هستند. 

شما برای اطلاع از قیمت‌های محصولات سیماران به ویژه فتوسل فلش دار SFT/30 همچنین خدماتی مثل ضمانت و خدمات پس از فروش این کالاها می‌توانید به نمایندگی‌های سیماران مراجعه کنید. 

همچنین این امکان وجود دارد که با استفاده از شماره‌های داخل سایت با نمایندگی سیماران در کرج تماس گرفته و از مشاوره رایگان درباره محصولات برند سیماران استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button