دتکتور حرارتی دما ثابت / افزایشی کانونشنال ZI-H 715 ROR

دتکتور حرارتی دما ثابت / افزایشی کانونشنال ZI-H 715 ROR

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

شناسایی حرارت حاصل از حریق یکی از روش‌های تشخیص برای آتش‌سوزی است. دتکتورهای حرارتی با توجه به کلاس حرارتی که دارند، نسبت به یک آستانه دمایی ثابت خاص یا تغییرات ناگهانی دما واکنش نشان می‌دهند. انتخاب مدل این نوع از دتکتورها با توجه بر اساس میانگین دمای ثابت محیط انتخاب می‌شود.

 

امکانات دتکتور حرارتی دما ثابت

دارای مدار فایبرگلاس از نوع متالیزه دو رویه به همراه یک لایه مقاوم در برابر جذب رطوبت، مواد خورنده و بخار
استفاده از بردهای الکترونیکی ساخته شده با مدرن‌ترین تکنولوژی SMT
دارای تکنولوژی حذف هشدارهای کاذب (F.A.P)
امکان تشخیص افزایش دما در محیط در دو حالت ثابت (کلاس A1S) و متغیر (کلاس A2R) مطابق با استاندارد EN 54-5

 

دتکتور حرارتی دما ثابت / افزایشی مدل ZI-H 715 ROR

بدنه این محصول از نوع پلاستیک نوع ABS است که در برابر حرارت مقاومت زیادی دارد. ویژگی مهم دیگر مربوط به متریال‌های این دتکتور مربوط به پیش بینی فضای کافی پشت آن برای ورود سیم‌های زون و ریموت اندیکاتور است. استفاده از ترمینال‌های دوبل آسانسوری و همچنین آبکاری کروم همه قطعات فلزی، این دستگاه را در برابر خورده شدن محافظت می‌کند. دو LED این مدل دتکتور عملکرد آن را به‌طور پیوسته نشان می‌دهد.

با استفاده از تکنولوژی SMT روی مدار قطعات الکترونیکی این دتکتور ساخته شده‌اند و مدار موجود در این محصول از نوع فایبرگلاس متالیزه دو رویه است.تکنولوژی استفاده شده برای حذف نویزها و هشدارهای کاذب (F.A.P) این محصول را در برابر نویزهای الکترومغناطیسی و هشدارهای کاذب ایمن کرده است. این مدل دتکتور امکان اتصال را به ریموت دارد و در آن هر دو پسوند کلاس حرارتی (S و R) لحاظ شده است.

مشابه دیگر محصولات شرکت ZITEX، این محصول هم گارانتی و خدمات پس از فروش سخت افزاری و نرم افزاری خاص خود را دارد. نحوه نصب تجهیزات و همچنین کد پیگیری 16 رقمی اصالت این محصول، پشت آن درج شده است. مبنای طراحی و تولید این محصول، استاندارد ملی ایران به شماره 3710 و استاندارد گواهینامه بین المللی EN 54-5 می‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button