آنتن اکتیو OUT DOOR SMA 2013

آنتن اکتیو OUT DOOR SMA 2013

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

  • امکان دریافت تمام شبکه‌های استانی به صورت دیجیتال
  • امکان دریافت تمامی سیگنال‌ها با رزولوشن 1080i- 1080p- 720

آنتن SMA 2013 شرکت سیماران یکی از آنتن‌های دیجیتال این گروه صنعتی است که از نوع اکتیو ثابت می‌باشد. این محصول ابعادی به اندازه‌ی 21 در 7 در 5 سانتی‌متری دارد و وزن آن حدود 260 گرم است. این آنتن دارای منبع تغذیه C12V_AC220V است.

 شما با استفاده از این آنتن امکان دریافت کامل کانال‌های تلویزیونی دیجیتال در استان‌های مختلف کشور را با رزولوشن 1080i – 1080p – 720 را دارید. این آنتن قابلیت اتصال به دو گیرنده و LED – LCD را دارد.

یعنی شما به سادگی می‌توانید با استفاده از یک آنتن دیجیتال روی دو تلویزیون مختلف تصویر داشته باشید همچنین اگر ساکن کرج هستید برای تهیه انواع آنتن به نمایندگی آنتن مرکزی سیماران در کرج مراجعه کنید.

ما به عنوان نماینده سیماران در کرج خدمات خود و گارانتی پس از فروش را به تمام مشتریان خود ارائه می دهیم تا بهنترین انتخاب را داشته باشند.

نکته قابل توجه درباره این محصول منبع تغذیه‌ای است که در آن قرار دارد. این محصول دیجیتال سیماران یک تقویت کننده داخلی و منبع تغذیه دارد و به راحتی می‌تواند سیستم آنالوگ و دیجیتال را پشتیبانی کند. علاوه بر این گیرنده باند این محصول تولید شرکت سیماران از نوع UHF می‌باشد. 

آنتن اکتیو OUT DOOR SMA 2013  ضریب تقویت بسیار بالایی دارد و نویز این محصول بسیار کم می‌باشد. این محصول شرکت سیماران دارای پهنای باند وسیع با محدوده فرکانسی حدود 470~862 است.

همچنین آنتن دیجیتال اکتیو SMA 2013 را میتوان بر روی دکل و پشت بام‌ها نصب کرد و لذا این آنتن در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد بسیار مقاوم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button