قفل برقی پارکینگی یوتاب 1093 بدون شستی

قفل برقی پارکینگی یوتاب 1093 بدون شستی

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

با ایجاد تحریم کالاهای غیر اساسی و ممنوعیت ورود آن‌ها به کشور، عرصه رقابت قفل برقی ایرانی در کشورمان بسیار رونق گرفت. بسیاری از شرکت‌ها برای به دست آوردن بازار داخلی دست به تولید محصولات جدیدی زدند.

شرکت یوتاب که پیش از این با تولید انواع قفل برقی یوتاب با کیفیت توانسته بود نظر بسیاری از مشتریان داخلی را جذب کند، به سرعت رشد کرد. یکی از بهترین محصولات شرکت یوتاب، قفل برقی پارکینگی یوتاب 1093 بدون شستی است. در ادامه بیشتر با این محصول آشنا خواهیم شد.

 

قفل یوتاب برای جک پارکینگی

ما در به عنوان نمایندگی جک پارکینگی سیماران کرج انواع قفل یوتاب در کرج را به ساکنین استان البرز ارائه می دهیم و قفل یوتاب 1093 بدون شستی و دیگر محصولات آن با جک های پارکینگی سازگاری دارند به بیان دیگر، محصول قفل برقی یوتاب پارکینگی 1093 بدون شستی را می‌توان یک انتخاب ایده آل برای درب‌های پارکینگی اتوماتیک دانست.

این قفل که ولتاژ مورد نیاز آن بین 12 تا 24 ولت است، با انواع مختلف جک‌های درب پارکینگ سازگاری دارد. این محصول بعد از اتصال به مدار کنترل جک پارکینگی، با فشردن دکمه ریموت عمل کرده و درب را باز و بسته می‌کند.

ویژگی‌های قفل یوتاب بدون شستی درب پارکینگ

مهم‌ترین ویژگی این محصول، امکان نصب آن در تمام جهات است. طراحی این محصول به گونه‌ای می‌باشد که از جهات مختلف آب در آن نفوذ نمی‌کند. پیشنهاد می‌کنیم اگر از این محصول برای درب‌های پارکینگی دو لنگه‌ای استفاده می‌کنید، برای حفظ ایمنی آن را بر روی درب دوم نصب نمایید. نکته دیگر در مورد این محصول، بدون شستی بودن آن است.

قفل‌های کله گاوی شستی دار برای نصب بر روی درب‌های پارکینگی مناسب نیستند و نمی‌توان از ایجاد امنیت آن‌ها برای درب ورودی اطمینان کامل داشت. قفل‌های بدون شستی برای باز کردن و بستن درب از ریموت جک پارکینگی و کلیدهای دستی استفاده می‌نمایند.

 

تفاوت قفل بدون شستی حیاطی و پارکینگی 1093

برند معتبر یوتاب دو مدل قفل بدون شستی را طراحی و تولید کرده است. یک نوع این محصول، مختص درب‌های پارکینگی است و نمی‌توان از آن برای درب حیاطی استفاده کرد. طراحی مدل پارکینگی این محصول به گونه‌ای است که در آن دستگیره و ورودی کلید از بیرون درب حذف شده است.

چرا که این دو مورد هیچ نوع کارایی برای درب‌های پارکینگی ندارند. تفاوت دیگر این دو نوع قفل برقی در تجهیزات همراه آن‌ها است. در نوع بدون شستی زبانه، پیچ و واشرها، پلیت‌های زیرین و 5 کلید یوتاب معمولی همراه قفل وجود دارد. در حالی که پکیج قفل برقی پارکینگی 2 کلید یوتاب دارد. تفاوت دیگر این دو محصول، قیمت آن‌ها است که در این مورد قفل برقی شستی دار 10 تا 20 درصد گران‌تر است.

خدمات پس از فروش

شرکت یوتاب برای انواع محصولات قفل برقی خود، 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد. همچنین این شرکت، خدمات نصب این محصول در محل را نیز ارائه می‌دهد. اگر از تکنسین غیر ماهر استفاده کنید و استانداردهای نصب را رعایت نکند، احتمال بروز مشکل برای این محصول وجود خواهد داشت.

مشخصات محصول

نوع محصول: قفل برقی پارکینگی بدون شستی
ولتاژ مورد نیاز: 12 تا 24 ولت
طراحی محصول به دو صورت نفر رو و پارکینگی
مجهز به 2 کلید ساده بر روی پکیج مدل پارکینگی
ضریب امنیتی بسیار بالا
ضمانت 24 ماهه و ارائه خدمات پس از فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button