قفل برقی یوتاب بیرون باز شو 898

قفل برقی یوتاب بیرون باز شو 898

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

قفل برقی یوتاب بیرون باز شو 898 یکی از جدیدترین تجهیزاتی است که امکان اضافه شدن به درب‌های اتوماتیک را دارد. این وسیله که یکی از محصولات قفل برقی یوتاب می باشد، باعث افزایش امنیت درب‌های اتوماتیک می‌شود. شرکت یوتاب قدرتمندترین تولید کننده قفل برقی در ایران می‌باشد.

این شرکت اخیرا قفل برقی یوتاب بیرون باز شو 898 را که برای درب‌های بیرون بازشو مناسب هستند را تولید کرده است. بنابراین می‌توان گفت که محصولات این شرکت برای تمامی ساختمان‌ها تولید و عرضه شده‌اند.

 توضیحات کلی قفل برقی یوتاب بیرون باز شو 898

برای ساختمان‌هایی که درب شان رو به بیرون باز می‌شود، استفاده از قفل‌های کله گاوی امکان‌پذیر نیست. برای این نوع از درب‌های ساختمانی، فقط می‌توان از قفل‌های برقی با ظاهر 898 استفاده کرد. شرکت یوتاب برای استفاده از قفل‌های 898 برای درب‌های بیرون بازشو، تغییراتی را در ساختار آن ایجاد کرده است.

این نوع از قفل‌ها پنج کلید دارد که تعداد مناسبی برای ساختمان‌ها به حساب می‌آید. اما پیشنهاد می‌شود در صورت تمایل به افزایش تعداد کلیدها، از مدل‌های برنجی استفاده نمایید. چرا که این جنس از کلیدها مقاومت بالایی در مقابل خوردگی و از بین رفتن مغزی دارند.

مشخصات قفل برقی یوتاب بیرون باز شو 898

مهم‌ترین مشخصات این محصول عبارتند از:

  • ولتاژ مصرفی 12 ولت و قدرت 15 واتی
  • مجهز به سیستم اتصال به ماژول‌های کارتی و ریموت کنترلی
  • امکان عوض کردن مغزی داخلی و خارجی قفل
  • قابلیت نصب بر روی درب‌هایی که به سمت راست و چپ باز می‌شوند
  • امکان نصب برای درب‌های با عرض 2 متری
  • پشتیبانی از پروتکل حفاظتی IP44
  • ضمانت 24 ماهه محصول

ویژگی‌های قفل برقی 898 شرکت یوتاب

قفل برقی یوتاب بیرون باز شو 898 شرکت یوتاب یکی از پرکاربردترین محصولات این شرکت است. مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول عبارتند از:

  • ضریب امنیتی بالا به منظور تامین امنیت ساختمان‌ها
  • این نوع از قفل‌ها به خاطر نوع طراحی که دارند، مثل قفل‌های سنتی باز نمی‌شوند و ضریب امنیتی بسیار بالایی دارند.
  • ارائه خدمات نصب قفل

شرکت یوتاب علاوه بر ارائه محصولات خود، خدمات نصب آن‌ها را نیز به مشتریان خود ارائه می‌کند. برای این که قفل برقی یوتاب بیرون باز شو 898 شرکت یوتاب کارکرد صحیحی داشته باشد، باید به طور اصولی نصب شود.

چرا که در صورت تراز نبودن قفل یا تحت فشار بودن آن باعث اختلال در عملکرد آن خواهد شد. همچنین نصب غیراصولی این نوع از قفل‌ها باعث کاهش عمر مفید آن‌ها نیز می‌شود.

ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصول

شرکت یوتاب محصولات قفل برقی خود را با ضمانت 2 ساله عرضه کرده است که قفل برقی یوتاب بیرون باز شو 898 نیز از این قاعده مستثنی نیست. البته ضمانت این محصول در صورتی ارائه می‌شود که آسیب آن ناشی از شکستگی یا نصب غیر استاندارد نبوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button