جک درب ریلی سیماران فراز 1500

جک درب ریلی سیماران فراز 1500

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

موقعیت بسیاری از ساختمان‌ها به گونه‌ای است که فضای لازم برای نصب درب‌های برقی را ندارند. این در حالی است که نیاز است تا درب‌های برقی یا اتوماتیک نصب شود.

در چنین شرایطی برای جبران کمبود فضا و همچنین نیاز ساختمان به درب‌های برقی، درب‌های ریلی اتوماتیک مورد استفاده قرار می‌گیرند. جک درب پارکینگ در کرج بهترین درب های برقی را برای ساکنین شهر کرج جمع آوری کرده است و شما میتوانید انواع آن را در سایت مشاهده کنید.

جک درب ریلی سیماران فراز 1500 یکی از محصولات جک درب پارکینگ سیماران در کرج میباشد که بر مبنای همین نیاز طراحی و تولید شده است. نوع طراحی این محصول به گونه‌ای است که برای باز و بسته شدن درب، نیاز به فضایی به اندازه درب در سمت راست و چپ دارند.

با رونق گرفتن درب‌های ریلی، نیاز کشور به جک‌های درب ریلی ایجاد شد که با واردات این محصول تامین مي‌شد.شرکت سیماران یکی از پیشتازان صنعت لوازم الکترونیکی، جک‌های ریلی با مدل‌های 800، 1200 و 1500 را طراحی و تولید کرد.

این محصول در نمایندگی سیماران کرج در دسترسی شما قرار گرفته است.

ویژگی‌های این محصول:

جک درب ریلی مدل فراز 1500 توان جا به جا کردن درب‌های تا وزن حداکثر 1500 کیلوگرم و تا طول 8 متری دارد.

این محصول با قدرت موتور 550 واتی و جریان 2.5 آمپری، 4 متر ریل فلزی دارد. شرکت بزرگ سیماران این محصول را به مدت 24 ماه ضمانت می‌کند.

مهم‌ترین ویژگی این محصول، بدون کوچک‌ترین صدایی درب را با ولتاژ 220 ولتی باز و بسته می‌کند. علاوه بر این جک درب ریلی سیماران فراز 1500، چرخ دنده‌های فولادی ضد زنگ دارد و بدون نیاز به قفل برقی کار می‌کند.

همچنین کم حجم بودن این محصول از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های آن است.

در ادامه ویژگی‌ها و امکانات این محصول را بیان می‌کنیم:

• مجهز به سنسور محافظت دمایی به منظور خاموش کردن دستگاه در صورت داغ شدن بیش از حد. بنابراین در صورتی درب بیش از حد باز و بسته شود، بسیار داغ می‌شود و ممکن است به موتور دستگاه آسیب برساند. سنسور محافظتی دما در این دستگاه یک عامل بازدارنده است تا عمر مفید این دستگاه را افزایش دهد.

• این محصول دارای استاندارد حفاظتی IP44 است که نشان دهنده سیستم محافظتی دستگاه در برابر باران و گرد و غبار است.
• مجهز به سیستم دو سرعته به منظور جلوگیری از برخورد درب با چارچوب آن.

• عملکرد دمایی دستگاه در بازه منفی 10 تا مثبت 50 درجه سانتی گراد.• این محصول دارای موتور ریلی باکیفیت با تابلوی فرمان است که نشان دهنده طول عمر مفید آن است.
• مجهز به 2 عدد ریموت، یک عدد فلاشر، یک جفت چشمی یا فوتوسل، یک عدد فلاشر، یک جفت چشمی یا فوتوسل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button