اسپیکر دزدگیر اماکن سیماران

اسپیکر دزدگیر اماکن سیماران

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

یکی دیگر از وسایل مهم مورد نیاز برای سیستم حفاظتی دزدگیر یک مکان، اسپیکر، بلندگو یا آژیر است. در واقع این وسیله ابزاری برای اطلاع هشدار در محیط به حساب می‌آید. یکی دیگر از وسایل مهم مورد نیاز برای سیستم حفاظتی دزدگیر یک مکان، اسپیکر، بلندگو یا آژیر است. اسپیکر دزدگیر اماکن سیماران یکی از بهترین نمونه‌های بلندگوی دزدگیر است که با توان مصرفی 25 وات، عملکرد بسیار خوبی در سیستم دزدگیر دارد.

 بلندگو یا آژیر جز تجهیزات هشدار دهنده سیستم های حفاظتی می باشد که به صورت بوقی شکل یا حلزونی تولید میگردد. این تجهیزات به قسمت sp متصل شده و با جریان متناوب کار میکند و صوت خارج شده از دستگاه را پخش میکند . توان این آژیر ها متفاوت بوده که با توجه به توان صدایی مورد نیاز تامین میگردد ،توان متدوال 30وات میباشد.
دستگاههای جدید و پیشرفته دارای مدار محافظ بلندگو بوده که دو هدف را دنبال میکند ابتدا در صورت اتصال در مدار ، از خرابی برد محافظت میکند . دوما در صورت قطعی سیم ارتباطی یا خرابی آژیر به اطلاع کاربران میرساند

ویژگی های و مشخصات فنی اسپیکر دزدگیر سیماران

مقاومت: 8 اهم

توان مصرفی: بیست و پنج وات

جنس بدنه: پلاستیکی

توان مصرفی: 25 وات

مقاومت : 8 اهم

پایه فلزی برای تنظیم به منظور کنترل میزان صدای خروجی 25 وات 8 اهم

بررسی اسپیکر دزدگیر سیماران

امروزه بخش مهمی از سیستم‌های اعلام هشدار امنیتی، اعلان خطر به وسیله اسپیکرها یا بلندگوها است. قدرت صدای خروجی شگفت آور این ابزار باعث شده تا با اعلان عمومی در محیط، ساختمان از دستبرد سارقین در امان بماند. اسپیکر دزدگیر اماکن سیماران یک جفت رشته سیم برای اتصال دارد که البته قطبیت در آن اهمیتی ندارد. اسپیکر دزدگیر اماکن سیماران امکان اتصال به تمامی سیستم‌های اعلام سرقت موجود در بازار را به شما می‌دهد. همچنین شرکت سیماران از بهترین قطعات برای تولید این محصول بهره برده است و باعث میشود که مشتریان عزیز با خرید دزدگیر اماکن سیماران بتوانند با خیالی آسوده تر از آن استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button