مدار فرمان کرکره SH12

مدار فرمان کرکره SH12

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از تجهیزات و لوازم ضروری در اماکن مختلف، تغییر کرده‌اند. به عنوان مثال کرکره‌های آهنی و سنگین قدیمی که به صورت دستی بالا و پایین برده می‌شدند، جای خود را به کرکره‌های اتوماتیک دادند. کرکره‌های برقی یکی از ضروری‌ترین امکاناتی است که برای تامین امنیت مغازه‌ها و منازل از آن‌ها استفاده می‌شود. این محصول علاوه بر حفظ امنیت اماکن، باعث راحتی حال افراد نیز شده است.
کرکره‌های برقی خودشان اجزای مختلفی دارند که یکی از آن‌ها مدار فرمان است. وقتی شما یکی از کلیدهای ریموت درب اتوماتیک را می‌فشارید، دستور وارد شده توسط کیت به موتور منتقل می‌شود. پیام ارسال شده در موتور اجرا شده و شما اجرای آن را مشاهده می‌کنید. مدار فرمان یا مدار کنترل (Control Circuit) مانند یک کلید برق عمل می‌کند.
در واقع می‌توان گفت که مدار فرمان وظیفه انتقال و کنترل برق را به کل تجهیزات کرکره یا درب اتوماتیک بر عهده دارد. مدار فرمان با توجه به تنوع کارایی آن، در مدل‌های مختلفی طراحی و تولید شده است. مدار فرمان کرکره برقی برای درب پارکینگ‌ها و مغازه‌ها استفاده می‌شود. شما با توجه به نیازتان می‌توانید سرعت و زمان باز و بسته شدن کرکره برقی را به دلخواه تنظیم کنید.

 

مشخصات محصول

فرکانس مورد نیاز: 433 مگاهرتز
نوع قاب: ضد آب و گلند
نوع ورودی فرمان: به صورت دستی (On Board, External)
مجهز به ریموت Unix
مجهز به صفحه نمایش (Time Work and Setup Display)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button