ریموت PRIME سایلکس ۳۱۵ مگاهرتز Hopping

ریموت PRIME سایلکس ۳۱۵ مگاهرتز Hopping

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

جامعه‌ای که ما در آن زندگی می‌کنیم، هر روز با جدیدترین تجهیزات و امکانات تکنولوژی روبرو است. امروزه سیستم‌های امنیتی یکی از تجهیزات ضروری برای امکان مختلف مسکونی و تجاری به حساب می‌آیند. مهم‌ترین چالش استفاده از این سیستم‌ها، فعالسازی آن‌ها می‌باشد که امروزه با وجود ریموت‌ها رفع شده است. شرکت سایلکس یکی از تولید کننده‌های انواع سیستم‌های امنیتی در ایران است که کارنامه موفقی در این حوزه دارد. ریموت PRIME سایلکس ۳۱۵ مگاهرتز Hopping یکی از انواع ریموت‌های شرکت سایلکس است که عملکرد آن دارای ضریب امنیت بالایی می‌باشد.

مشخصات ریموت PRIME سایلکس ۳۱۵ مگاهرتز Hopping

ریموت PRIME یکی از ریموت‌های سایلکس با فرکانس کاری 315 است. این محصول برای دزدگیر خط ثابت مدل PD14 سایلکس طراحی و تولید ‌شده است. مزیت انتخاب و استفاده از این ریموت نسبت به انواع معمولی آن، امنیت بالا و عدم امکان کپی آن از طریق ریموت‌های بلوتوثی می‌باشد. مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول عبارتند از:

  • شعاع برد: 70 متر
  • تعداد کانال: 3 عدد
  • باتری مورد نیاز: 1 عدد باتری 12 ولتی

ریموت PRIME سایلکس ۳۱۵ مگاهرتز Hopping

ریموت‌های مجهز به تکنولوژی هاپینگ امنیت بالاتری نسبت به دیگر انواع ریموت دارند. علاوه بر این مدار فرمان این محصول در مقایسه با نمونه‌های معمولی بسیار قدرتمند می‌باشد. فرکانس این نوع ریموت‌ها دائما در حال تغییر بوده و فقط به وسیله گیرنده مخصوص آن قابل شناسایی خواهد بود.

برای ست کردن و اتصال ریموت‌های هاپینگ کد برای دزدگیر باید از منوی دستگاه کار کد دهی را انجام دهید. اگر بخواهید ریموت را با بردهای کنترلی ست کنید، باید درب برد کنترل را باز کنید. سپس می‌بایست کلید شناسایی ریموت را با نام‌های LRN و یا Code پیدا نمایید. با فشار دادن این کلید به مدت 2 ثانیه و سپس فشردن یک کلید مربوط به ریموت، می‌توانید آن را ست کنید.

روش کد دادن ریموت PRIME سایلکس ۳۱۵ مگاهرتزی

برای کد دادن ریموت مدل PRIMEسایلکس، فقط می‌توان از طریق منوی دستگاه این کار را انجام داد. پس از ورود به زیر منوی Add remote باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • در منوی Setting Remote کلید ENTER را بفشارید.

  • سپس با فشردن کلید ENTER در بخش Remote New، کلید Key Lock را بر روی ریموت مورد نظر فشار دهید. با نگه داشتن این کلید عبارت Success Add بر روی LCD نمایش داده می‌شود.

اگر عبارت Before Added بر روی صفحه ظاهر شود، به این معنی است که ریموت شما از قبل با دستگاه Set شده‌ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button