آرام بند درب نمره 4 گلدن گیت RD703

آرام بند درب نمره 4 گلدن گیت RD703

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

مشخصات کلی آرام بند نمره 4 گلدن گیت RD703

برند سازنده: گلدن گیت
مدل: نمره 4 – RD703
جنس بدنه : آلومینیوم
وزن های مورد استفاده : حداکثر تا 80 کیلوگرم

 

آرام بند نمره 4 گلدن گیت RD703 یکی از انواع مدل های برند گلدن گیت است که برای درب های فلزی تا ارتفاع 240 و عرض 110 سانتیمتر طراحی و عرضه شده است.
لازم به ذکر است که در ساختار جک های آرام بند گلدن گیت از مکانیزم فنر غوطه ور در روغن و دو سرعته برای سازگاری کردن این نوع آرام بند با انواع قفل های برقی و اطمینان از بسته شدن کامل آن ها استفاده شده است.
آرام بند نمره 4 گلدن گیت RD703 یک مدل مناسب و ایده آل برای نصب بر روی درب های حفاظت از دود و آتش است که باید با توجه به دستورالعمل های ایمنی دائما باز باشند.
همچنین این نوع آرام بند می تواند یک انتخاب مناسب و مطلوب برای استفاده در درب های دولنگه و تک لنگه ورودی ساختمان یا درب واحد های مسکونی تا وزن ۸۰ کیلوگرم باشد.
آرام بندهای گلدن گیت در دو مدل نمره 4 و 5 تولید و عرضه شده است به شکلی که مصرف کننده می تواند با توجه به نیاز های خود از آنها در درب های سنگین و نیمه سنگین استفاده نماید.
از ویژگی های آرام بند هیدرولیکی نمره 4 مدل گلدن گیت می توان به قابلیت تنظیم سرعت بسته شدن لنگه های درب با استفاده از ترمز جک ها اشاره کرد به این معنا که بر روی ترمز جک های آرام بند دو پیچ تعبیه شده است که کاربر با چرخاندن پیچ ها می تواند سرعت باز و بسته شدن لنگه های درب را تنظیم کند.
از دیگر ویژگی های جک آرام بند هیدرولیکی گلدن گیت، قابلیت دو بار ترمز و مکث جهت بسته شدن نرم و بی صدای لنگه های درب است که در نوع خود می تواند بی نظیر باشد.
جک آرام بند نمره 4 برند گلدن گیت یک انتخاب مناسب و ایده آل برای درب هایی است که در ایران معمولا با وزن 60 تا 80 کیلوگرم ساخته می شوند چون این نوع آرام بند با کیفیت مطلوب می تواند بسته شدن آرام درب را مدیریت کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button