ریموت محک

ریموت محک

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

  • کلید باز و بسته کردن دو لنگه درب به منظور تردد ساکنان ساختمان
  • مجهز به دکمه باز و بسته شدن درب به صورت تک لنگه برای تردد افراد، موتور سیکلت و دوچرخه
  • کلید باز و بسته کردن درب اتوماتیک قسمت نفررو برای رفت و آمد افراد
  • قابلیت استفاده در ورودی آپارتمان‌ها

مجموعه آسان 123 به عنوان نمایندگی جک درب پارکینگ در کرج می باشد که علاوه بر داشتن انواع جک ، انواع ریموت های برند های مختلف را به مشتریان خود عرضه می کند. نمایندگی ریموت محک در کرج بوده و می توانید با خیال راحت ریموت اورجینال و اصل را از نمایندگی خرید کنید.

شما می توانید برای استعلام قیمت روز با ما در نمایندگی ریموت محک در کرج ، با شماره های  09121623460  و  32752878- 026 تماس بگیرید.

بررسی ریموت محک

ریموت جک پارکینگی محک:

ریموت محک یکی از محصولات مهم این شرکت است که مثل یک کلید برای قفل کار می‌کند. هر ریموت کنترل یک کد اختصاصی مخصوص دارد که منحصراً مربوط به همان ریموت است. بنابراین یک ریموت، درب‌های دیگر به جز درب ساختمان شما را نمی‌تواند باز کند. می‌توان گفت استفاده از ریموت کنترل درب اتوماتیک، باعث افزایش امنیت ساختمان نیز می‌شود.

روش کار ریموت محک

کلیدهایی که بر روی ریموت‌های کنترلی محک وجود دارد، هر کدام کار خاصی را انجام می‌دهند. بنابراین شما با فشردن هر کدام از این کلیدها، دستوری را به مرکز فرمان آن ارسال می‌کنید. هر یک از دستورات این دستگاه به صورت فرکانسی در فضا ارسال می‌شود.

وقتی این کد توسط گیرنده دستگاه دریافت می‌شود، به مدار الکترونیکی دستگاه منتقل شده و در یک بافر ذخیره می‌گردد. پس از این عملیات، یک میکرو کنترل بافری را که در آن ذخیره دستورات انجام می‌شود، آن را بر اساس کدهای خاصی که دارد، مقایسه می‌کند. در چنین صورتی اگر دستوری که دریافت کرده درست باشد آن را انجام می‌دهد.

معرفی کلیدهای ريموت درب اتوماتيک محک

هر کدام از ریموت‌های کنترلی تعدادی کلید دارند که کارکرد آن‌ها به صورت زیر است:

  • کلید باز و بستن شدن دو لنگه درب اتوماتیک
  • کلید باز و بستن کردن درب اتوماتیک به صورت تک لنگه
  • مجهز به کلید باز و بسته شدن درب نفررو

اگر ساختمان‌ هم درب دولنگه و هم تک لنگه داشته باشد، برای باز کردن و بستن هر کدام از کلید مجزا استفاده می‌شود. اما اگر ساختمان فقط یک مورد از درب‌ها را داشته باشد، از یک کلید برای باز کردن و بستن درب اتوماتیکی استفاده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button