دتکتور دودی کانونشنال ZI-S 815

دتکتور دودی کانونشنال ZI-S 815

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

دتکتور دودی یکی از اصلی‌ترین اجزای یک سیستم اعلام حریق است. این بخش وظیفه تشخیص دود را به عنوان یک نشانه اولیه حریق بر عهده دارد. بعد از این که دود تشخیص داده شد، دتکتور یک سیگنالی را به مرکز اعلام حریق ارسال می‌کند. دریافت چنین سیگنالی هشدار دیداری یا شنیداری را به وسیله دیگر اجزای سیستم فعال می‌کند. اساس کار انواع دتکتورهای دودی ZITEXاین است که سیگنال‌های فوتوالکتریک را پردازش کنند.

دارای یک مدار فایبرگلاس متالیزه دو رویه با یک لایه مقاوم در مقابل جذب رطوبت، بخار و مواد خورنده
تولید انواع برد الکترونیکی با به کارگیری مدرن‌ترین تجهیزات بر اساس تکنولوژی SMT
استفاده از تکنولوژی حذف آلارم‌های کاذب (F.A.P)
دارا بودن باکس رفلکتوری و استفاده از پردازشگر هایی که نویزهای محیطی را برای حذف آلارم‌های کاذب کنترل می‌کنند.

 

دتکتور دودی مدل ZI-S 815

بدنه این محصول از ABS مقاوم بوده که استحکام زیادی در برابر حرارت زیاد دارد. طراحی این نوع از دتکتورها به گونه‌ای است که مقاومت مطلوبی در برابر ضربه و لرزش از خود نشان می‌دهد. کنتاکت‌های دوبل آسانسوری و فضای کافی پشت دتکتور برای ورود سیم‌های زون و ریموت اندیکاتور، اتصالی استاندارد و مطمئن را ایجاد می‌کند. نکته دیگر در مورد این محصول این که آبکاری کروم قطعات فلزی آن باعث محافظت کامل آن در برابر خورندگی شده است.

این دتکتور دو LED دارد که مدام وضعیت عملکردی آن را نشان می‌دهند، به طوری که سبز چشمک زن نشان دهنده وضعیت نرمال است. همچنین روشن شدن چراغ قرمز ثابت، نشان دهنده وضعیت هشدار دستگاه است. مدار این مدل از دتکتورها از جنس فایبرگلاس متالیزه دورویه است که از تکنولوژی SMT برای مونتاژ قطعات الکترونیکی در تولید آن استفاده کرده‌اند. لایه محافظ روی مدار این دستگاه عملکرد آن را در محیط‌‌های مرطوب و خورنده حفظ می‌کند.

برای تولید و همچنین کنترل کیفی این محصول از بروزترین تجهیزات و ماشین آلات استفاده شده است. گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش این دستگاه، اطمینان خاطر از کیفیت عملکرد آن را در مصرف کننده به وجود می‌آورد. شما با استفاده از سریال 16 رقمی مندرج در پشت این محصول، می‌توانید اصالت کالا را کنترل کنید. اصول طراحی و تولید این محصول بر اساس استانداردهای ملی ایران به شماره 3708 و 3709 و همچنین گواهینامه استاندارد بین المللی EN 54-7 است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button