شستی اعلام حریق کانونشنال ZI-CP 85

شستی اعلام حریق کانونشنال ZI-CP 85

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

شستی اعلام حریق کانونشنال مدل ZI-CP 85 یکی دیگر از امکانات مهم در زمان حریق مکان‌های مختلف است. این نوع شستی زمانی فعال می‌شود که شیشه تعبیه شده در جلوی آن شکسته شود. محیط‌هایی که می‌توان از این محصول در آن‌جا استفاده شود، مکان‌های در بسته درون ساختمان‌ها است. 

 

تجهیزات شستی حریق کانونشنال مدل ZI-CP 85

  • استفاده از ABS  تخصصی برای انجام طراحی و تولید بدنه دستگاه 
  • مجهز به کلید تست برای چک کردن دوره‌ای عملکرد شستی بدون نیاز به شکستن آن
  • حفاظت دستگاه در برابر پلاریته معکوس
  • مجهز به ترمینال سوکتی جدا شونده برای نصب استاندارد دستگاه
  • اختصاص فضای مناسب در پشت شستی به منظور ورود و خروج سیم‌ها
  • استفاده از تکنولوژی حذف هشدارهای کاذب (F.A.P)

 

شستی اعلام حریق مدل  ZI-CP 85

انجام سیم بندی به صورت اصولی و استاندارد انجام خواهد شد زیرا طراحی شستی به گونه ای انجام شده که در قسمت پشتی آن فضای کافی و مناسب برای ورود و خروج سیم ها وجود دارد.ترمینال های دوبل آسانسوری نیز در این مورد کمک کننده خواهد بود. جنس بدنه از ABS  به صورت تخصصی در برابر حرارت مقاوم  است و شستی می تواند ضربه، نوسانات و لرزش ولتاژ وارده را به خوبی تحمل کند.

سیستم میکروسوئیچ فرمان انجام عملکرد را به شستی ارسال می‌کند. همچنین آبکاری کردن قطعات فلزی این محصول با کروم، آن را از زنگ زدگی محافظت می‌کند. با وجود حفاظت عملکرد دستگاه در مقابل پلاریته معکوس، اتصال اشتباه سیم‌های زون آسیبی به شستی وارد نمی‌کند. طراحی و تولید این محصول هشدار حریق، طبق استاندارد ملی ایران به شماره 6174 و همچنین گواهی استاندارد بین المللی EN 54-11 است.

برای تولید این محصول از به‌روزترین تجهیزات و ماشین آلات آزمایشگاهی استفاده شده است. تولید و کنترل کیفی چند مرحله‌ای محصولات کانونشنال، آن‌ها را نسبت به دیگر محصولات مشابه متمایز کرده است. این محصول گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش همیشه در دسترسی دارد. علاوه بر این وجود کد رهگیری درج شده بر روی آن برای استعلام اصالت آن، از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌باشد. 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button