بهترین دزدگیر منزل

بهترین دزدگیر منزل که می توانم بخرم

خدمات پس از فروش

ضمانت کالا

مشاوره رایگان

بهترین دزدگیر منزل که می توانیم بخریم دزدگیری است که از کیفیت و ایمنی مناسب برای اعلام خطر برخوردار باشد و بتواند هشدارهای لازم را به سرعت منتقل نماید.

بهترین دزدگیر منزل که می توانید بخرید شامل:

 • دزدگیر اماکن سیماران
 • دزدگیر آنیک
 • دزدگیر سایلکس

برای پاسخ به این سوال که از چه نوع سیستم یا  برندی دزد گیر بهتر است برای منزل استفاده شود  که علاوه بر کارایی مناسب و  طول عمر بالا  در آینده  دور یا نزدیک دچار خطای سیستمی نشود و فرد نصب کننده یا استفاده کننده را دچار مشکل نکند.

علاوه بر آشنایی با انواع برندهای دزدگیر منزل و نوع عملکرد آن ها باید قبل از انجام هر کاری  با افراد زبده و کار آزموده در این زمینه مشورت شود. معمولاً در میان انواع دزدگیر منزل دزدگیر هایی بیشتر مورد اقبال و توجه عمومی قرار می گیرند که علاوه بر کیفیت و عمر بالا، کاربری راحت و بدون خطایی داشته باشند.

البته باید به این نکته توجه داشت که نصب بهترین و گران ترین برندهای دزدگیر منزل دلیل بر ایجاد ایمنی قطعی و همیشگی در فضای منزل نیست بلکه نوع دزدگیر نصب شده باید از تناسب و هماهنگی لازم با محل نصب برخوردار باشد به صورت دوره ای به وسیله افراد تکنیسین و متخصص سرویس شود.

 

دزدگیر منزل چیست و چه کار می کند؟

دزدگیر منزل نوعی سیستم ایمنی  است که از آن برای تامین امنیت در فضای داخلی یا خارجی منازل استفاده می  شود. معمولا افراد مختلف برای ایمن نگاه داشتن فضای داخلی خانه خود از ابزارهای امنیتی مختلفی استفاده می کنند که این وسایل به مرور زمان با پیشرفت های انجام شده سیر تکاملی داشته و با توجه به خطرات احتمالی پیش رو دستخوش تغییرات زیادی شده اند.

امروز سیستم های ایمنی زیادی برای حفظ امنیت فضای داخلی منزل طراحی و عرضه می شود که از آن جمله می توان به مواردی مانند دوربین های امنیتی، دزدگیر سیم کارتی منزل، قفل در هوشمند، دزدگیر تلفن کننده منزل، سیستم های امنیتی بی سیم خانگی، سیستم های امنیتی خانگی سیمی، آژیر یا زنگ خطر با دقت بالا، نرده های برقی، اکسس کنترل یا دستگاه کنترل تردد، آیفون تصویری، سیستم امنیتی adobe، جک پارکینگی و غیره اشاره کرد که هر کس با توجه به نیاز و کیفیت ایمنی از نوع مناسب آن استفاده می کند.

یکی از ابزارهای امنیتی پیشرفته برای استفاده در منازل انواع دزدگیرها هستند که از یک دستگاه کنترل مرکزی و تعدادی سنسور تشکیل می شوند.

عملکرد و روال کار این نوع سیستم به گونه ای است که هر زمان یکی از حس گرهای آن احساس خطر کرده و فعال شود علاوه بر آنکه آژیر اعلام خطر دستگاه فعال می گردد، سیستم دزدگیر از  طریق روال تعریف شده  برای مخاطب  پیامک اعلام خطر ارسال کرده یا  با برقراری تماس تلفنی به صاحبخانه اطلاع رسانی می کند.

معمولاً دزدگیرها با توجه به نوع برند، کیفیت عملکرد و  سرعت عمل در رده های مختلفی قرار می گیرند و قیمت آنها با توجه به رنج و سطح کیفیت و داشتن استانداردهای معتبر تعیین می گردد. به شکلی که هر کس می تواند نوع بهترین دزدگیر مورد نیاز خود را با توجه به شرایط منزل و هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته است تهیه و نصب نماید.

بهترین دزدگیر
بهترین برند دزدگیر

در انتخاب دزدگیر منزل به چه نکاتی باید توجه شود؟

برای انتخاب بهترین دزدگیر و تامین ویژگی های امنیتی منزل در انتخاب  و خرید  اینگونه دزدگیرها باید دقت و بررسی لازم به خرج داده شود تا به دلیل نقص، عدم کارایی و حساسیت کم شرایط ایمنی محل نصب دچار اختلال  و آسیب نشود.

چون وجود هرگونه اختلال و حساسیت در اینگونه سیستم ها باعث افت امنیت  داخلی و خارجی منزل و هدر رفتن هزینه های انجام شده می گردد.

لذا در هنگام تهیه و نصب دزدگیر منزل توجه به برخی از نکات می تواند در کیفیت و انتخاب نوع مناسب دزدگیر موثر باشد. در ادامه به برخی از نکات مهم که می تواند در انتخاب بهترین دزدگیر و با کیفیت منزل موثر باشد پرداخته می شود.

 • واکنش سریع به اتفاقات

واکنش سریع به اتفاقات یکی از نکات مهم در انتخاب بهترین دزدگیر منزل است، به عبارت دیگر یکی از مهم ترین وظایف دزدگیر منزل اطلاع رسانی سریع و به موقع به صاحبخانه است به این معنا که وقتی اتفاقی غیر طبیعی و غیر معمول در منزل رخ می دهد یک دزدگیر با کیفیت باید از طرق تعریف شده صاحبخانه را مطلع نماید تا صاحبخانه فرصت کافی برای انجام کارهای احتیاطی و برطرف کردن خطر را داشته باشد.

معمولاً روال کار در دزدگیرهای مختلف به این شکل است که حسگرهای  نصب شده در فضاهای مختلف یک خانه باید بسیار حساس باشند به شکلی که پس از احساس خطر این علائم را برای فعال شدن سیستم مرکزی به آن منتقل نمایند تا سیستم مرکزی فعال شده و با به صدا درآوردن آژیر ، ارسال پیامک  و تلفن زدن صاحبخانه را از خطر ایجاد شده آگاه نماید.

 • تشخیص درست

تشخیص درست و حساسیت دستگاه در اعلام خطر یکی از نکاتی است که در انتخاب بهترین دزدگیر خانه می باید مورد توجه قرار گیرد.

چون تشخیص نادرست دزدگیر منزل باعث پایین آمدن ضریب اطمینان و بی توجه صاحبخانه به هشدارهای ارسال شده می گردد که این امر باعث پایین آمدن امنیت خانه و افزایش ریسک پذیری می شود چون صاحبخانه را در انجام کارهای احتیاطی بعدی دچار تردید و دودلی می کند که این امر می تواند برای امنیت منزل خطرناک باشد.

 • فراهم بودن شرایط تعمیر و نگهداری دزدگیر

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید و نصب انواع دزدگیر منزل باید مورد توجه قرار گیرد فراهم بودن شرایط تعمیر و نگهداری  انواع دزدگیر منزل است.

به عبارت دیگر نصب و فعال کردن سیستم دزدگیر در فضای داخلی منزل به معنای اتمام قطعی کار نیست چون عدم سرویس و نگهداری به موقع آن ها،  پیشرفته ترین سیستم های دزدگیر منزل را هم می تواند  آسیب پذیر کرده و باعث  پایین آمدن کیفیت امنیت فضای محل نصب شود.

 • نصب ساده و خدمات پس از فروش

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید و نصب انواع دزدگیر های منزل باید مورد توجه قرار گیرد نصب و راه اندازی ساده  و داشتن خدمات پس از فروش است. به عبارت دیگر این نوع دزدگیر در عین داشتن کیفیت و حساسیت بالا باید از خدمات پس از فروش مناسب و با کیفیتی هم برخوردار باشد.

به شکلی که پیچیدگی نصب و راه اندازی آن ها حتی المقدور کم باشد و برای نصب آنها نیاز به برهم زدن دکوراسیون داخلی منزل یا ایجاد داکت های مختلف نباشد چون این امر می تواند هزینه های  نصب و راه اندازی دزدگیر را به شکل خودکار افزایش دهد.

 • جابجایی راحت دزدگیر

از دیگر نکاتی که در هنگام خرید و راه اندازی بهترین دزدگیر منزل باید به آن توجه شود جابجایی راحت دزدگیر است به این معنا که صاحبخانه بتواند در شرایط اضطراری بدون مراجعه به تکنیسین های حرفه ای دزدگیر را جابجا کرده و با اختلال در کار آن مواجه نشود به عبارت دیگر جابجایی دزدگیر باعث پایین آمدن حساسیت بخش های مختلف آن نگردد.

 

 معرفی 3 برند بهترین دزدگیر

نوع دزدگیر و چگونگی انتخاب آن، یکی از دغدغه های مهم افرادی است  که قصد انتخاب و نصب انواع دزدگیر منزل را برای بالا رفتن کیفیت ایمنی فضا های داخلی یا خارجی منزل خود دارند.

لذا بررسی شرایط و ویژگی های انواع دزدگیرهای منزل و مشورت با افراد کارآزموده و حرفه ای در این زمینه می تواند بهترین راهکار برای انتخاب بهترین برند دزدگیرهای خانگی باشد. در ادامه به طور مختصر به معرفی 3 برند بهترین دزدگیر منزل پرداخته می شود

دزدگیر سیماران
برند سیماران
 • دزدگیر سیماران

دزدگیر سیماران یکی از محصولات شرکت سیماران است که برای نصب در اماکن مختلف مثل منزل، شرکت، ویلا، کارخانه، انبار و غیر طراحی و به بازار عرضه شده است.

شرکت سیماران برای بالا بردن کیفیت محصولات خود به خصوص دزدگیرهای تولیدی در این شرکت سعی می کند از تکنولوژی های روز  دنیا در محصولات خود استفاده کرده و با بهره گیری از مهندسین مجرب و تکنسین های حرفه ای کیفیت محصولات خود را ارتقاء داده و به سطح استانداردهای جهانی برساند.

از ویژگی ها و مزیت های دزدگیرهای سیماران می توان به مجهز بودن آنها به چشمی های وزنی مربوط به فضای باز یا چشمی های مربوط به فضای داخلی اشاره نمود که با عنوان غیر وزنی شناخته می شوند.

دزدگیرهای سیماران از نظر عملکرد به دو گروه دزدگیر سیم کارتی و تلفنی تقسیم می شود که هر کس با توجه به شرایط و ویژگی های محل نصب و استقرار می تواند نوع مناسب آن را خریداری و نصب نماید.

از ویژگی های منحصر به فرد انواع دزدگیر سیماران می توان به ضمانت و گارانتی یا خدمات پس از فروش این محصولات اشاره نمود که باعث بالا رفتن اطمینان خاطره خریدار از خرید و نصب آن ها می شود.

دزدگیر آنیک
برند آنیک
 • دزدگیر آنیک

دزدگیر آنیک محصول شرکت آنیک الکترونیک کویر یزد است، دزدگیرهای این شرکت از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و به عنوان یکی از پرفروش ترین برند های دزدگیرهای موجود در بازار داخلی شناخته می شود.

دزدگیرهای آنیک به لحاظ کیفیت در شرایط مطلوب و استاندارد قرار دارد به شکلی که فرد متقاضی می تواند با خرید و نصب آن از امنیت پایدار و مناسبی در فضای نصب برخوردار شود.

این برند ایرانی  فعالیت خود را  در زمینه تولید سیستم های امنیتی از سال 1386 خورشیدی آغاز کرده است و توانسته است با عرضه سیستم های با کیفیت و پیشرفته جایگاه ویژه ای در بازار داخلی این نوع محصول برای خود مهیا کند.

از محصولات جدید و به روز این شرکت می توان به دزدگیرهای سیم کارتی اشاره کرد، دزدگیرهای سیم کارتی این شرکت شرایطی را برای افراد نصب کننده فراهم می کند که بتوانند با استفاده از گوشی های هوشمند محل نصب این نوع دزدگیر را از راه دور به خوبی کنترل کرده و از کوچکترین حوادث و اتفاقات محل نصب به سرعت آگاه شوند.

دزدگیر سایلکس
برند سایلکس
 • دزدگیر سایلکس

دزدگیر سایلکس یکی از برندهای معتبر تولید کننده سیستم های حفاظتی و امنیتی اماکن است که با داشتن یک سابقه 20 ساله در  تولید و عرضه  اینگونه محصولات، تلاش می کند محصولات با کیفیت و به روزی را به مشتری ها و متقاضیان داخلی ارائه دهد.

محصولات شرکت سایلکس با توجه به قیمت  و تکنولوژی بکار گرفته شده در آن ها از شرایط خوبی برای رقابت با محصولات داخلی و خارجی برخوردار هستند و می تواند نیازهای امنیتی متقاضیان داخلی این نوع محصول را به شکل مطلوبی برطرف نمایند.

از جمله دزدگیرهای به روز و پرطرفدار این شرکت می توان به دزدگیرهای سیم کارتی و تلفنی  اشاره کرد که به دلیل حساسیت بالا طرفداران خاص خود را دارند.

از ویژگی های خاص و منحصر به فرد دزدگیرهای سایلکس می توان به مواردی مانند مجهز بودن به 5 وزن و تعریف 8 حالت در هر وزن برای کاربر، اطلاع رسانی و  هشدار به مخاطب و کاربر از طریق  تلفن ثابت و سیم کارت، امکان ذخیره 99 درصد از اقدامات اخیر این نوع دزدگیر برای اطلاع کاربر با ثبت تاریخ و زمان وقوع، امکان حذف یا تعریف شماره های اعلام خطر سیستم با نظر مدیران و صاحبان آن اشاره کرد که در نوع خود می تواند بی نظیر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button