بلاگ

خدمات پس از فروش سیماران در کرج

نحوه دریافت خدمات پس از فروش محصولات سیماران به شرح ذیل می باشد:

ابتدا تماس با مرکز خدمات پس از فروش سیماران و مطرح کردن مشکلات موجود، در صورتیکه این خرابی در شرح وظایف و فعالیتهای این نمایندگی سیماران در کرج باشد ، آدرس مشتری ثبت و پس از آن پرسنل واحد خدمات مربوطه به محل اعزام می گردند.

لازم به ذکر است قوانین وارانتی، گارارنتی و تعمیرات محصولات سیماران توسط کارخانه سیماران وضع شده و توسط نمایندگی سیماران کرج اجرا می گردد

ایراد شایعی که در جک پارکینگ سیماران مشاهده شده خرابی فتوسل یا همان چشمی جک سیماران  میباشد . خرابی این قطعه ایجاد آلارم کاذب وجود داشتن مانع بین چشمی جک درب سیماران را بوجود می آورد و مدار فرمان مرکزی درستور توقف را به موتور با همان بازو ها صادر می کند.

در صورت  بروز این ایراد با کارشناسان خدمات پس از فروش سیماران در نمایندگی سیماران کرج تماس حاصل نمایید تا بتوانیم در اسرع وقت در محل حضور پیدا کرده و نسبت به رفع خرابی اقدام نماییم.

زمان سرویس دوره ای جک پارکینگی سیماران بنا به مدت استفاده و در حقیق تعداد ورود و خروج یا همان باز و بسته شدن بازوهای جک درب سیماران در یک دوره زمانی  تعیین می گردد.

فرآیند صورت گرفته در هنگام مراجعه پرسنل خدمات پس از فروش سیماران ابتدا بازدید فنی کلیه اتصلات مکانیکی و الکتریکی جک سیماران می باشد.

در صورت مشاهده هرگونه اتصالی ، فرسودگی و خوردگی در سیم کشی تجهیزات ، ترمیم و یا تعویض صورت میگیرد.  شکستگی و یا ترک در اتصالات مکانیکی موضوع مورد بررسی بعدی میباشد.  مرحله بعد استفاده از اسپری روانکار جهت کم کردن مقدار اصطکاک لغزشی در لولا های درب ، ابتدا و  انتهای پاشنه های اتصالی بازو جک پارکینگی سیماران میباشد.

یکی از مهم ترین نقاط که حتما باید بررسی و تعویض گردد ، خازنهای راه انداز بازو جک درب سیماران میباشد که دچار فرسودگی شده و باعث کاهش قدرت موتور میگردد.در انتها پارامترهای برنامه کاری جک پارکینگی سیماران توسط پرسنل خدمات پس از فروش سیماران  تنظیم و نهایی میگردد.

سرویس های دوره ای جک پارکینگ سیماران از خرابی های زودهنگام جلوگیری کرده و باعث افزایش عمر مفید دستگاه شما میگردد.

خواندن 982 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 دی 1400 ساعت 11:06
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
محتوای بیشتر در این بخش: « راه بند

About Author

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جستجو مطالب

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

امروزه در دنیا ، شاهد رشد روز افزون و بکارگیری محصولات ایمنی ، امنیتی الکترونیکی در مصرف خانگی می باشیم .ایمن ساز الکترونیک ، پیشگام درامر مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب وتعمیرنگهداری سیستم های هوشمند می باشد .

 

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی کرج،دندانپزشکی شبانه روزی حصارک

درمانگاه دندانپزشکی کرج،درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی حصارک

کلینیک دندانپزشکی کرج،کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی کرج 

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی کرج،دوربین مداربسته کرج

نمایندگی سیماران کرج،اعلام حریق کرج،نمایندگی سیماران

 

جستجو

Call Now Buttonتماس با ما